Karmel ma czas do 20. 01 albo trafi do schroniska

Karmel… ma dwa lata i czas do 20.01, później czeka go schronisko. SZUKAMY DOMU DLA KARMELA!!!!
Cześć, jestem Karmel mam prawie 2 lata. Szukam domu. Mieszkam na podwórku odkąd pamiętam i strasznie mi się tam nie podoba. Mam ochotę eksplorować świat więc często uciekam. Dlatego chciałbym znaleźć super dom gdzie będę czuł się bezpiecznie i dostanę dużo głasków i całusków.
Mam kilka hobby:
-bieganie na dworze
-dużo zabawy
-kocham bawić się misiami/piłeczkami
-lubię tez dobrze zjeść
-głaskanie i przytulaski są miłe widziane
Dogadam się z psami, jestem bardzo łagodny do dzieci, z dorosłymi ludźmi też nie mam problemów. Jedynie denerwują mnie koty.
Niektórzy mogą tez powiedzieć ze mam jakieś wady np. potrzebuje dużo ruchu w ciągu dnia, gdyż uwielbiaaaaam biegać. Mogę też trochę nabroić w domku, bo nigdy w nim nie mieszkałem, ale bardzo szybko się uczę nowych zasad wiec wystarczy mi je pokazać i mieć dużo cierpliwości.
Szukam opiekuna, który codziennie, konsekwentnie będzie poświęcał mi trochę czasu na zabawę, spacery, naukę nowych komend. Oddam całego siebie w zamian. Mam mnóstwo miłości w sobie i z chęcią oddam jej część właściwym osobom.
Nie pójdę na łańcuch, kojca czy też budy.
Jeśli ktoś chce mnie lepiej poznać proszę pisać lub dzwonić na numer 661516894 do Pauli, która walczy o mój los i chce mi pomóc. Pomóżcie nam wygrać moje życie….
WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner