Gryzia w Domu Nadziei

Dołączyła do nas 13 letnia starowinka Gryzia. 10 lat w radomskim schronisku. Tylko dlatego, że nikogo nie wzruszyła, nikt jej nie chciał. Psinka jest spokojna, łaknąca przytulania, bardzo potrzebująca człowieka. To zbrodnia że taki pies miał przez 10 lat miejsce w boksie, a kontakt z człowiekiem tylko gdy przyszła jej kolej na spacer i Przytulanki z wolontariuszem. Gryzia jest chora. Guz nadnercza i chore serce. Będzie wymagała leczenia.

Przez lata ludzie ją zawodzili kupując zamiast adoptować, biorąc szczenięta zamiast tej coraz starszej suni. Dzisiaj macie szanse to zmienić- zostań wirtualnym adoptującym Gryzi. Tyle lat była sierotą, zasługuje dzisiaj na wielką rodzinę, całe stado przybranych zdalnych rodziców. Wystarczy, że zrobisz zlecenie stałe na nasze konto 10 1090 2590 0000 0001 4330 8199 z tytułem: darowizna Gryzia- wirtualna adopcja i napiszesz do nas podając swoje imię i nazwisko, lub samo imię lub nick pod którym chcesz występować na liście wirtualnej rodziny Gryzi i swój adres mailowy. Nie pozwólcie by nadal była sierotą…

W zamian będziesz dostawać nie rzadziej niż raz w miesiącu raport o stanie Gryzi, z materiałem specjalnie dla wirtualnej rodziny Gryzi.

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner