Domknijmy zbiórkę – uratujmy Dom Nadziei

 

Pomóż nam uratować Dom Nadziei! Brakuje tylko 10% do celu!

Drodzy Przyjaciele Zwierząt,

Znajdujemy się w dramatycznym momencie – trwa wyścig z czasem, by odbudować nasze przytulisko przed nadchodzącymi jesiennymi i zimowymi chłodami. Z ogromnym wysiłkiem dążymy do ukończenia prac, ale potrzebujemy Waszej pomocy, aby dozbierać brakujące 10% środków na naszą zbiórkę. Bez Waszego wsparcia prace mogą stanąć w miejscu, a my nie możemy sobie na to pozwolić.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/budujemydomnadziei

Nasze zwierzęta nie mogą trafić do schronisk, a nie jesteśmy w stanie wszystkich zabrać do mieszkania, gdyby zima zastała nas bez dachu nad głową. Wasza pomoc jest jedyną na jaką możemy liczyć, aby zapewnić im ciepłe i bezpieczne miejsce przed zimą.

Każdego roku ratujemy około 100 psów i kotów. Walczymy o ich zdrowie i bezpieczeństwo, odpinamy z łańcuchów, wyciągamy z rąk oprawców, leczymy i dajemy nadzieję na lepsze życie. Nasz dom jest ich bezpieczną przystanią, którą teraz mogą stracić.

Nie możemy pozwolić, aby ich schronienie runęło. Pisaliśmy „Pionowe deski ścian rozchodzą się, dach przecieka, a belki stropu są spróchniałe. Rozkład postępuje, a my potrzebujemy natychmiastowej pomocy, by przeprowadzić generalny remont. Bez niego za dwa miesiące będziemy zmuszeni ewakuować zwierzęta.” Nie było wyjścia – przenieśliśmy się do altany namiotowej i domku holenderskiego a Dom nadziei został praktycznie rozebrany.

Dostrzegła ten dramat telewizja – reportaż ukazał się w Kurierze. Teraz prosimy Ciebie – dostrzeż i Ty. Dołóż cegiełkę do Nowego Domu Nadziei.

To od Was zależy, czy nasze zwierzęta będą miały swoje miejsce. Każda wpłata to krok bliżej do stworzenia bezpiecznego domu, gdzie będą mogły cieszyć się godnym życiem, miłością i opieką. Nie pozwól, aby człowiek znów je zawiódł.

Pomóż nam uratować Dom Nadziei w Radzanowie k/Białobrzegów Radomskich. Każda cegiełka się liczy!

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/budujemydomnadziei

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner