Dior – Walka o Nowe Życie!

Kochani, mamy dla Was aktualizację na temat Diora, naszego śmierdzącego, brudnego i poranionego kota, który znalazł opiekę w Fundacji Psi Grosz. Dior, kot z charakterem i niezłomną wolą, przeszedł już przez kilka wyjątkowo trudnych chwil, ale dzięki Waszemu wsparciu i hojności, walczy o lepsze jutro!

Po wielogodzinnej operacji stomatologicznej, Diorowi zostało tylko pięć ząbków, choć możliwe, że i te straci, niestety nie mogliśmy ryzykować dłuższego znieczulenia. Część zębów była zwapniała i zrośnięta z szczęką, co uniemożliwia ich usunięcie. Nie martwcie się jednak, bo mimo to, nasz dzielny Dior jest pełen wigoru i energii!
Okazało się również, że jest odrobinę starszy, niż przypuszczaliśmy – ma 15 lat, a nie 12!

W tej chwili konieczna jest obserwacja wysięku ropnego z nosa, który prawdopodobnie wynika z wcześniejszego urazu, gdy coś utknęło w nozdrzu. W ciągu najbliższych dwóch tygodni Dior przejdzie badania endoskopowe lub tomografię, aby dowiedzieć się więcej. Na razie skupiamy się na gojeniu ran po operacji, a to również kosztuje.

Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za wsparcie finansowe, które pozwoliło nam sfinansować operację stomatologiczną i badania diagnostyczne. Dzisiejszy zabieg kosztował nas 700 zł, a do tego ponad 100 km to koszt paliwa, potrzebnego aby dowieźć Diora z Radzanowa do Pionek i z powrotem. Każda złotówka się liczy, a my doceniamy każdy gest pomocy.

Jeśli chcecie wesprzeć Diora w jego trudnej drodze do zdrowia, możecie dokonać wpłaty na konto Fundacji Psi Grosz z dopiskiem „Dla Diora” lub skorzystać z opcji dotacji online pod linkiem https://www.ratujemyzwierzaki.pl/dior.

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie naszą misję ratowania i opieki nad bezdomnymi zwierzętami. Razem możemy zdziałać naprawdę wielkie rzeczy!

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner