Zbiórka funduszy na remont i rozbudowę Domu Nadziei – Ratunek dla bezdomnych zwierząt

Ogłaszamy zbiórkę funduszy na remont i przebudowę naszego ukochanego Domu Nadziei – przytuliska dla psów i kotów. To magiczne miejsce, leżące na końcu wsi, tuż pod lasem, skrywa stary, ponad stuletni drewniany dom. Niestety, jak wiele innych starych budynków, czas nie oszczędził mu zniszczeń. Przegniłe stropy wyginają się, dach stopniowo odpada, a ściany zaczynają się obsuwać. To jednak niezwykłe miejsce, w którym corocznie ponad 100 psów i kotów odnajduje ratunek i nadzieję na nowe, lepsze życie.

Dla wielu zwierząt, Dom Nadziei to oaza, gdzie odzyskują utracone poczucie bezpieczeństwa. To miejsce, gdzie psy i koty, które kiedyś miały swoje własne cztery kąty, ale straciły je z różnych powodów, znów mogą czuć się kochane. Bezdomne zwierzęta, które nigdy nie zaznały opieki człowieka, znajdują tutaj swoje pierwsze prawdziwe domy. Dom Nadziei to także schronienie dla tych, które zostały uwolnione z łańcuchów, ciasnych kojców lub były ofiarami okrucieństwa ludzkiego. Dla niektórych z tych zwierząt, ucieczka lub porzucenie było darem od losu, ponieważ pozwoliło im trafić do tego magicznego miejsca.

W Domu Nadziei nasi podopieczni mieszkają w ciepłych i przyjaznych pokojach razem z naszą niezastąpioną opiekunką, Dorotą. Otrzymują opiekę, pomoc i mnóstwo miłości. Większość z nich, po wyleczeniu, zabezpieczeniu i socjalizacji, znajduje nowe domy. Jednak niektóre zwierzęta, ze względu na swój wiek, choroby lub wcześniejsze doświadczenia, nie mogą znieść kolejnej zmiany i pozostają w Domu Nadziei na zawsze.

Nadszedł jednak czas, kiedy Dom Nadziei potrzebuje naszego ratunku i wsparcia. Nie możemy pozwolić, aby belki przegniły do końca, ściany się obsunęły, a dach odpał. Dodatkowo, coraz bardziej odczuwamy brak miejsca dla naszych podopiecznych. Dlatego informujemy, że posiadamy już plan i projekt remontu oraz rozbudowy schroniska.

Potrzebujemy Waszego wsparcia bo to największy projekt finansowy naszej Fundacji.
Więcej znajdziecie tu: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/budujemydomnadziei

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner