DOMOWI NADZIEI GROZI ZAGŁADA!!! Na szali życie i los 30 zwierząt. I ratunek dla setek innych.
Na końcu wsi, pod lasem stoi stara, ponad stuletnia drewniana chałupa. Wiele tu takich, popadają powoli w ruinę – przegniłe stropy wyginają się, dach zaczyna po kawałku odpadać, ściany zaczynają się obsuwać. Tego domu też czas nie oszczędził, odcisnął na nim takie samo piętno zniszczenia. Ale ten dom jest inny – co roku ponad 100 psów i kotów znajduje w nim ratunek i nadzieję na nowe, lepsze życie. Dla niektórych jest to odzyskanie utraconego życia- to te, które kiedyś mieszkały we własnych czterech kątach, ale zostały pozbawione swojego domu. Bo się zestarzały, bo zmarł kochający opiekun, bo zmieniły się właścicielom okoliczności i pies czy kot do nich nie pasował…. Dla niektórych jest to pierwszy dom, jaki mają. To te odbierane z łańcuchów, ciasnych kojców, te, które nigdy nie zaznały opieki ze strony człowieka, bo całe życie były bezdomne i te, dla których ucieczka lub porzucenie przez okrutnego człowieka było darem od losu. Bo pozwoliło im trafić do DOMU NADZIEI.
Tu mieszkają w ciasnych, ale ciepłych i przyjaznych pokoikach ze SWOIM CZŁOWIEKIEM- Dorotą. Otoczone opieką, pomocą, miłością. Większość z nich po wyleczeniu, zabezpieczeniu, socjalizacji idzie dalej, do swoich własnych domów. Niektóre, zbyt stare, zbyt chore, zbyt skrzywdzone by znieść kolejną zmianę w życiu, zostają w DOMU NADZIEI na zawsze.
Dom Nadziei nie może runąć. Nie możemy pozwolić belkom przegnić do końca, ścianom obsunąć się, a dachowi odpaść… i potrzebujemy więcej miejsca dla naszych zwierzaków.
DOM NADZIEI potrzebuje ratunku i rozbudowy. Mamy plan, mamy projekt. Potrzebujemy pomocy wszystkich zwierzolubów by zebrać konieczne środki.
Okaż serce, dołóż cegiełkę do psiej i kociej nadziei na ratunek i lepsze życie. Psie i kocie oczy patrzą na ciebie z nadzieją. Nadzieją nową, mocną i wielką jak DOM NADZIEI który chcemy z twoją pomocą zbudować….
Konto bankowe: 10 1090 2590 0000 0001 4330 8199
blik i formy elektroniczne na naszej stronie
WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner