Rudzia nie żyje, stop petardom!

Przeżyliśmy z Rudzią ponad 2 lata pełne miłości i ciepła. Tego feralnego dnia, wychodząc rano z Domu Nadziei na podwórko tylko po to, aby zrobić siusiu. Ktoś odpalił petardę, dwa tygodnie przed sylwestrem, tuż obok posesji, na której mieszkała Rudzia. Jej serce szarpnęło i stanęło, nie zdołało dobiec z powrotem do bezpiecznego domu. Rudzia zawsze była delikatną duszą, zawsze gdzieś tam w kąciku, bojącą się wszystkiego, lecz zawsze gotową uśmiechnąć się na zawołanie.

Rudziu, przepraszamy Cię za krzywdę, jaką wyrządził nasz gatunek!

Corocznie przeprowadzamy akcję, w której zachęcamy do wsparcia zwierząt: zamiast wydawać pieniądze na błyskotki, wrzuć grosza do miski dla psa. Zebrane fundusze służą do karmienia psów i kotów w gospodarstwach wiejskich, gdzie nawet najmniejsza ilość wsparcia stanowi rzadki dar. Za te fundusze kupujemy im jedzenie najwyższej jakości.

W tym roku pragniemy poprosić Was o wsparcie: wpłaćcie choćby złotówkę za każdą petardę, której dzięki Wam nikt nie odpalił – czy to dlatego, że zrezygnowaliście, czy przekonaliście swoich bliskich i znajomych, by również zrezygnowali. Naszym celem jest symboliczna kwota, ponieważ w tej zbiórce chodzi o coś znacznie większego niż tylko pieniądze. Chodzi o zatrzymanie jak największej liczby ludzi przed aktami bestialstwa i brakiem empatii, przed zabijaniem z powodu bezmyślnej rozrywki.

Jeśli chcecie dołączyć do naszej inicjatywy, zapraszamy do wpłacania środków na stronie zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pamiecirudzi

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner